top of page

Bidfood Türkiye

Bidfood Türkiye, Türkiye’deki lider ev dışı tüketim (EDT) ve gıda dağıtım şirketlerinden biri.

8000’den fazla otel/restoran/kafe, ulusal zincir ve perakende müşterileriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimiz, Türkiye’de toplam 24 000 metrekare depolama alanına sahip dağıtım merkezlerimizde depolanıyor.

Ürünler, uzman çalışanlarımızın desteğiyle kuru, soğutulmuş ve dondurulmuş olarak müşterilerimize dağıtılıyor. 

Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet sunuyoruz. Doğrudan dağıtım noktalarını ve bölgesel distribütörleri arttırarak, müşterilerimizin hizmetlerimize daha kolay ulaşmasını ve daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

 

Tüm müşterilerimiz bizim için eşsiz ve benzersizdir, bu sebeple  en iyi markaları, en iyi hizmet kalitesiyle tedarik etmeye özen gösteriyoruz.

Bidfood Türkiye, kendi alanlarında uzmanlaşmış farklı şirketlerden oluşuyor :    

Bidfood Dağıtım & Pazarlama
İthalat,  Mümessillik, 
Marka ve ürün geliştirme 

Bidfood Dağıtım & Pazarlama (eski adıyla Aktaes) dünyada bilinirliği ve marka değeri yüksek birçok gıda ve içecek markasının ithalatçısı ve Türkiye distribütörüdür.

Bidfood Dağıtım & Pazarlama, illy, Monin, S.Pellegrino, Perrier, Lambweston, Bridor gibi temsil ettiği dünyaca ünlü markaların, geniş bayi ağı ve Bidfood Türkiye iştirakleri aracılığıyla, farklı kanallara satış ve dağıtımını gerçekleştiriyor (Ev dışı tüketim, online dağıtım kanalları, yerel ve ulusal zincir marketler, şarküteri, tekel bayileri ve bakkallar).

İthal ettiği markalar ile beraber, Boylan ve Everyday Favourites gibi kendi markalarını üretip, Bidfood Türkiye ağı altında dağıtıyor.

Bidfood Dağıtım Pazarlama, 2003 yılında Aktaes Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. olarak kuruldu ve 2013 senesinde Bidfood gurubuna dahil oldu.

Capture333.jpg
Bidfood Efe
Ege Bölgesinde
EDT kanalına 
Gıda Dağıtımı

Bidfood Efe, İzmir’de iki ve Bodrum'da bir dağıtım merkezine sahip kapsamlı bir Ev Dışı Tüketim gıda dağıtım şirketidir.

Ege bölgesinde 3000’den fazla otel, restoran, kafe ve catering şirketine hizmet sağlayan ve farklı ulusal gıda üreticilerinin bölgesel distribütörü olan Bidfood Efe, 2000’den fazla farklı yiyecek ve içecek ürünü barındırıyor.

 

Bidfood Efe 1999 yılında EFE Meşrubat ve Tedarik ltd olarak kuruldu ve 2017 yılında Bidfood Türkiye ile birleşti.

depoizmirnew.jpg
Bidfood Akdeniz
Akdeniz Bölgesinde
EDT kanalına 
Gıda Dağıtımı

Bidfood Akdeniz, ana dağıtım merkezi Antalya’da olan kapsamlı bir gıda hizmeti şirketi.

 

Antalya'daki 5 yıldızlı oteller başta olmak üzere tüm Akdeniz bölgesinde 500’den fazla müşteriye hizmetlerimizi sunuyoruz.

Öncelikle Türkiye distribütörü olduğumuz markaların satış ve dağıtımını gerçekleştiren Bidfood Akdeniz, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir ürün yelpazesi de tedarik edebiliyor.

 

Bidfood Akdeniz 2019'da Bidfood Türkiye gurubuna dahil oldu.

IMG-20191112-WA0012.jpg
Bidfood Marmara
Marmara Bölgesinde
EDT kanalına 
Gıda Dağıtımı

Bidfood Marmara, ana dağıtım merkezi İstanbul'un Avrupa yakasında bulunan kapsamlı bir ev dışı tüketim tedarik şirketidir.

Bidfood Marmara, yenilenmiş dağıtım merkezinin yanı sıra taze, dondurulmuş ve kuru ürünleri depolama, dağıtım ve satış kapasitesine sahiptir.  

Büyüyen ekibi ile, Türkiye'nin en büyük ev dışı tüketim pazarı olan İstanbul bölgesinde çok çeşitli yerli ve ithal yiyecek, içecek ve temizlik ürünlerini otel, restoran, kafe ve yemekhanelerden oluşan geniş bir müşteri kitlesine sunmayı hedeflemektedir. 

 

Haziran 2020'de kurulan Bidfood Marmara şehrin her iki yakasında faaldir.

Captureddf2.jpg
Bidfood Anadolu
Ankara ve çevresinde EDT kanalına Gıda Dağıtımı

Bidfood Anadolu, ana dağıtım merkezi Ankara'da bulunan kapsamlı bir ev dışı tüketim tedarik şirketidir.

Bidfood Anadolu, modern 4 300 m2 dağıtım merkezinde taze, dondurulmuş ve kuru ürünleri depolama, dağıtım ve satış kapasitesine sahiptir.  

Büyüyen ekibi ile, Türkiye'nin başkentinde ve çevre bölgelerinde çok çeşitli gıda, yerli ve ithal yiyecek, içecek ve temizlik ürünlerini otel, restoran, kafe ve yemekhanelerden oluşan geniş bir müşteri kitlesine sunmayı hedeflemektedir. 

Temmuz 2022'de kurulan Bidfood Anadolu grubumuzun en yeni üyesidir.

anadolu2.jpeg
Bidfood Bursa
Bursa'da EDT kanalına gıda dağıtımı

Bidfood Bursa, Bursa'nın kalbindeki dağıtım merkezinden geniş bir müşteri kitlesine Ev Dışı Tüketim tedariği yapmaktadır..

Bidfood Bursa, günlük Bursa şehir merkezine ve Uludağ tatil beldelerine hizmet vermektedir. Bidfood Bursa, geniş bir dağıtım merkezinin yanı sıra taze, dondurulmuş ve kuru ürünleri işleme kapasitesi ile çok çeşitli yiyecek ve içecek ürünlerinin yanı sıra seçkin ve ithal ürünlerin dağıtımını yapmayı hedeflemektedir.

Bidfood Bursa, Bidfood Efe'nin bir şubesi olarak Haziran 2021'de kurulmuştur. 

bursaok.jpeg
Bidfood Spirits
Alkollü içecek satış ve dağıtım operasyonu 

Bidfood Spirits, Türkiye'de alkollü içeceklerin satışına ve dağıtımına adanmış iş birimimizdir.

Bidfood Spirits, 2018 yılından bu yana Grouppo Campari ürünlerinin (Campari, Aperol, Cinzano, Bulldog) Türkiye'deki tek ithalatçısı ve distribütörüdür.

 

Bidfood Spirits, alkollü içecek dağıtımına ayrılmış, İstanbul ve Tekirdağ şehirlerindeki iki dağıtım merkezi ile Brown Forman ürünlerinin (Jack Daniels, Finlandia, Botanist, Herradura) ve Remy-Cointreau'nun İstanbul Avrupa yakası ve Trakya bölgelerinde deki ana distribütörüdür.

set-of-hard-strong-alcoholic-drinks-and-
bottom of page