Bidfood Turkey

Bidfood Türkiye (eski adıyla Aktaes Holding), Türkiye’deki lider ev dışı tüketim (EDT) ve gıda dağıtım şirketlerinden biri.

5000’den fazla otel/restoran/kafe, ulusal zincir ve perakende müşterileriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Ürünlerimiz, Türkiye’de toplam 8200 metrekare depolama alanına sahip dağıtım merkezlerimizde depolanıyor.

Ürünler, uzman çalışanlarımızın desteğiyle kuru, soğutulmuş ve dondurulmuş olarak müşterilerimize dağıtılıyor. 

Marmara, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgeleri başta olmak üzere Türkiye’nin farklı bölgelerine hizmet sunuyoruz. Doğrudan dağıtım noktalarını ve bölgesel distribütörleri arttırarak, müşterilerimizin hizmetlerimize daha kolay ulaşmasını ve daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyor, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler sunuyoruz.

 

Tüm müşterilerimiz bizim için eşsiz ve benzersizdir, bu sebeple  en iyi markaları, en iyi hizmet kalitesiyle tedarik etmeye özen gösteriyoruz.

Bidfood Türkiye, kendi alanlarında uzmanlaşmış farklı şirketlerden oluşuyor :    

Bidfood Dağıtım & Pazarlama
İthalat,  Mümessillik, 
Marka ve ürün geliştirme 

Bidfood Dağıtım Pazarlama dünyanın en iyi gıda ve içecek markalarının lider ve özel Türkiye distribütörü. Aktaes, tüm teme değerlerine sadık kalarak seçili markaları tedarik ediyor ve müşterilerin beklentilerini aşan hizmetler sunuyor.

Bidfood Dağıtım Pazarlama temsil ettiği markaları Türkiye’nin en iyi mekanlarındaki elit müşteri topluluğuna sunuyor. İtibarlı markalar sayesinde Aktaes tercih edilen çözüm ortağı konumu güçlendiriyor.

Bidfood Dağıtım Pazarlama illy, Monin, Campari, Aperol, S.Pellegrino, Perrier, Lambweston, Bridor gibi dünyaca ünlü markaları ithal ederek farklı kanallara (Ev dışı tüketim, perakende,  zincir müşteriler ve alt distribütörler) dağıtıyor.

Ayrıca Bidfood, Boylan, Cooking With ve Black and White gibi kendi markalarını üretip, Bidfood Türkiye ağı altında dağıtıyor.

Bidfood Dağıtım Pazarlama, 2003 yılında Aktaes Dağıtım ve Pazarlama A.Ş. olarak kuruldu ve 2013 senesinde Bidfood gurubuna dahil oldu.

Bidfood Efe
Ege Bölgesinde
EDT kanalına 
Gıda Dağıtımı

Bidfood Efe, İzmir’de iki ve Bodrum'da bir dağıtım merkezine sahip kapsamlı bir Ev Dışı Tüketim gıda dağıtım şirketidir.

Ege bölgesinde 3000’den fazla otel, restoran, kafe ve catering şirketine hizmet sağlayan ve farklı ulusal gıda üreticilerinin bölgesel distribütörü olan Bidfood Efe, 2000’den fazla farklı yiyecek ve içecek ürünü barındırıyor.

 

Bidfood Efe 1999 yılında EFE Meşrubat ve Tedarik ltd olarak kuruldu ve 2017 yılında Bidfood Türkiye ile birleşti.

Bidfood Akdeniz
Akdeniz Bölgesinde
EDT kanalına 
Gıda Dağıtımı

Bidfood Akdeniz, ana dağıtım merkezi Antalya’da olan kapsamlı bir gıda hizmeti şirketi.

 

Antalya'daki 5 yıldızlı oteller başta olmak üzere tüm Akdeniz bölgesinde 500’den fazla müşteriye hizmetlerimizi sunuyoruz.

Öncelikle Türkiye distribütörü olduğumuz markaların satış ve dağıtımını gerçekleştiren Bidfood Akdeniz, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir ürün yelpazesi de tedarik edebiliyor.