top of page

Grubumuz

Ev Dışı Tüketim ve Gıda Dağıtımı alanında özelleşmiş Bidfood 5 kıtada ve 30’dan fazla ülkede dünya standartlarında yemek hizmeti ile varlığını sürdürmektedir.  30 Mayıs 2016’dan beri JSA da listelenmiştir ve 30,000’den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Grubumuzun en büyük gücü, kapsamlı ürün imkanları, gelişim oranı, lojistik kapasite, pazar payı ve teknolojiyle gösterdiğimiz çeşitliliğimizdir.

Başarı, insanlar sayesinde elde edilir. Çalışanlarımız başarılı sonuçlar sunmak için yerel seviyede yetkilendirildi. Temel değerimiz, her müşteriyi eşit seviyede ele alarak en iyi hizmeti sağlamak. Ayrıca, kişisel gelişimin başarının anahtarı olduğuna inanıyor ve çalışanlarımızın kişisel gelişimi için fırsatlar sunuyoruz.

 

Katma değer üreterek müşterilerimize doğrudan fayda sağlayacak proaktif yaklaşımı takip ediyoruz. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerle çalışıyor ve farklı ölçekteki ihtiyaçları karşılayacak şekilde özel çözümler sunuyoruz. Takımız faaliyet gösterdiği tüm pazar segmentlerin anlamak, müşterilerimizle yakın ilişkiler kurmak ve müşteri gereksinimlerini tahmin etmek için çalışıyor. Sürekli olarak katma değer üretme ve müşterilerimizle olan ilişkimizi güçlendirme fırsatlarının peşinden gidiyoruz.

 

Yerel takımlarımız, büyümeyi sürekli kılmak için yönetilebilir ve çevik bir sistemle çalışıyor. Bidfood modeli, her adımda işletmelerin çıkarını koruyacak kararları veren bağımsız takımlardan oluşuyor. Yerel otonomi, karar verme süreçlerini hızlandırarak yerel bilginin kullanılmasına izin veriyor.

 

Sorumlu tedarik ortaklarıyla çalışarak müşterimizin sektördeki itibarları arttırmak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyan geniş kapsamlı ürün çözümleri sunmamıza izin veriyor. İşletmelerimizin odaklandığı ana nokta sürdürülebilirlik ve gıda güvenliğiyken endüstri düzenlemelerine uymak, süreçlerle ilişkili risklerden kaçınmamıza izin veriyor.

 

Daha fazla bilgi için www.bidcorpgroup.com 

bottom of page