top of page

Ekibimiz

Bidfood, farklı insanlardan oluşan geniş bir aile. Sürücüler, şefler, depo çalışanları, satış temsilcileri, muhasebe yöneticileri, marka yöneticileri, tele-satış uzmanları, satın alma uzmanları, müşteri yöneticileri vs... ve ailemiz büyümeye devam ediyor.

Kültür ve değerlerimiz

 

Bidfood olarak tek bir görevimiz var: Mükemmel hizmet sunmak, müşterilerimizin yaşamını kolaylaştırma ve müşterilerimizin büyümesine yardımcı olmak. Bunu gerçekleştirmek için üç değerimizi temel alarak hareket ediyoruz. Bu değerlere bağlı kalırsak başarının geleceğine inanıyoruz.

 

Değerlerimiz:

Önemse - ne yaparsan yap, yaptığınla gurur duy.

Paylaş - muhteşem işler ortaya koymak için birlikte çalış.

Cesaret Et - benzersiz sonuçlar elde etmek için cesur adımlar at.

Değerlerimiz kültürümüzün önemli bir parçası haline geldi. Ayrıca değerlerimiz, başarımızın ve büyümemizin ana nedeni.

Çalışanlarımızın hikayeleri

 

Çalışanlarımızı dahil ve cesur olmaları için destekliyoruz, bu bir şeyleri nasıl yaptığımızı ilerletmek için ortaya fikir atmak, daha iyi çalışmak için insanlarla tanışmak ya da Bidfood haricindeki toplulukların gelişmesi için zaman ayırmak dahi olabilir. Görevleri ne olursa olsun her çalışanın kendine ait bir hikayesi ve başarımızda mühim rolleri var.

Ekibimize katılın

 

Takımıza katılmak için en iyi zaman. Hızlı bir şekilde büyüyor, yeni müşteriler kazanıyor, yeni ürünler sunuyoruz. Bu süreçte başarı hikayemize katkıda bulunacak insanlara ihtiyacımız var.

 ​

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için farklı insanların birlikte çalışmasına ihtiyacımız var. Bu nedenle depodan müşteriye olan süreci içeren hikayemizde sürücü, depo çalışanı, asistan, IT analisti, yönetici, satış yönetici, tele-satış uzmanı, geliştirme uzmanları, pazarlama uzmanları ve diğer birçok kişiye ihtiyaç duyuyoruz.

Tüm işletme alanında sunduğumuz fırsatlar sayesinde, şirketimizde gurur duyabileceğiniz uzun soluklu kariyerin kapılarını aralayabilirsiniz.

bottom of page